GOSTOVANJE NA JABUKA TV

282

Dana 26. lipnja na Jabuka TV u emisiji uživo u 21:20 gostovao je Marin Sabolović, voditelj muzeja. U svojoj emisiji ugostila ga je urednica i voditeljica Jasenka Haleuš. Sabolović je govorio o svojoj knjizi “Odoroslovlje hrvatskih oružanih formacija” i o stalnome postavu Domovinskog rata u Bjelovaru, idejnom začetku, realizatorima, o samoj realizaciji, muzejskom konceptu i budućim projektima.

Ovom Vas prilikom pozivamo da posjetite stalni postav Domovinskog rata ovaj tjedan u utorak i četvrtak od 18 do 19 sati, odnosno nakon ljetne stanke od 15. 8. u istim terminima. U međuvremenu tijekom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i dana hrvatskih branitelja postav će biti otvoren tijekom cijeloga dana.

Radujemo se Vašem dolasku!